Zdjęcia, foto galeria » Kościerzyna

Kilka zdjęć z Kościerzyny - miasta, które przez niektórych jest nazywane stolicą Kaszub.Zdjęcia z drona i filmowanie z drona

Sprzedaż zdjęć

Zdjęcia do kalendarzy


Droga DK20 - Obwodnica Kościerzyny

Droga DK20 - Obwodnica Kościerzyny

Kościerzyna leży w północnej Polsce na Kaszubach i można do niej dojechać z Gdańska lub Gdyni w około godzinę no chyba, że zaczyna się weekend.... Na zdjęciu widać drogę DK20 czyli obwodnicę Kościerzyny, która ma 7,5 kilometra długość i omija miasto od południa.


Numer zdjęcia: 2521   Mapa Google  

Kościerzyna - centrum miasta

Kościerzyna - centrum miasta

W centrum Kościerzyny jest rynek otoczony kamienicami z XIX wieku. W centralnej części miasta został zachowany średniowieczny układ ulic. Polecam zdjęcie sferyczne - można rzucić okiem z góry i zagadnąć w różne miejsca :-)


Numer zdjęcia: 2524   Mapa Google   Zdjęcie sferyczne

Rynek w Kościerzynie

Rynek w Kościerzynie

Widok z góry na rynek z ogródkami restauracyjnymi i kawiarnianymi oraz bardzo ciekawą fontanną. Warto tu usiąść na kawę lub obiad aby obserwować spokojne i nieśpieszne życie charakterystyczne dla małych miast.


Numer zdjęcia: 2519   Mapa Google  

Jeziora w Kościerzynie

Jeziora w Kościerzynie

W Kościerzynie, która czasami jest nazywana stolicą Kaszub nie może zabraknąć jezior. W obrębie miasta jest ich kilka, a w okolicach kilkanaście. Na zdjęciu widać największe z nich czyli Jezioro Wierzysko. Więcej zdjęć jezior możesz zobaczyć w galerii Pojezierze Kaszubskie.


Numer zdjęcia: 2525   Mapa Google  

Sanktuarium Matki Bozej Koscierskiej

Sanktuarium Matki Bozej Koscierskiej

Neobarokowy Kościół Świętej Trójcy i Sanktuarium Matki Bożej Kościerskiej Królowej Rodzin przy ulicy Kościelnej 5 w Kościerzynie.


Numer zdjęcia: 2518   Mapa Google  

Muzeum Ziemi Koscierskiej

Muzeum Ziemi Koscierskiej

Ratusz w Kościerzynie to ten dwupiętrowy budynek z cegły na wschodniej ścianie rynku. Ratusz został zbudowany w latach 1843-1844. Obecnie w tym budynku mieści się Muzeum Ziemi Kościerskiej.


Numer zdjęcia: 2522   Mapa Google   Zdjęcie sferyczne

Kościół pw. Zmartwychwstania Pańskiego

Kościół pw. Zmartwychwstania Pańskiego

Kościół Rzymskokatolicki pw. Zmartwychwstania Pańskiego przy ulicy Świętojańskiej 10 w Kościerzynie. Neogotycki kościół został wybudowany przez Ewangelików w latach 1892-94.


Numer zdjęcia: 2523   Mapa Google  

Panorama Koscierzyny

Panorama Koscierzyny

Widok na Kościerzynę z lotu ptaka.
Nasze fotografie z Kościerzyny mogą być użyte w: kalendarzach, wydrukach, pocztówkach, gazetach, czasopismach, reklamach lub na stronach internetowych. Wszystkich zainteresowanych zakupem licencji zapraszamy do kontaktu.


Numer zdjęcia: 2520   Mapa Google   Zdjęcie sferyczne

Znajdź apartament na wakacje

Booking.com

Zobacz inne galerie: