Zdjęcia, foto galeria » Charzykowy

Charzykowy to idealne miejsce na spędzenie ciekawych i aktywnych wakacji. Ta malownicza miejscowość turystyczno-letniskowa, położona nad Jeziorem Charzykowskim w Borach Tucholskich, oferuje wiele atrakcji dla osób poszukujących rozrywki i przygody. Charzykowy są doskonałym miejscem dla miłośników sportów wodnych. Można tu uprawiać żeglarstwo, windsurfing, kajakarstwo, pływać łódką, rowerem wodnym lub na supie. Jezioro oferuje także wspaniałe warunki do wędkowania. Dla miłośników natury i pieszych wędrówek, Bory Tucholskie stanowią prawdziwy raj. Liczne szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe umożliwiają odkrywanie uroków okolicznej przyrody. Charzykowy mają również wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi. W okolicy znajdują się park zabaw dla dzieci, strzeżone kąpielisko, parkrun, które zapewnią mnóstwo radości i zabawy dla najmłodszych. Dodatkowo, miłośnicy historii mogą zainteresować się grodziskami wczesnośredniowiecznymi, które można znaleźć w lasach nad Jeziorem Charzykowskim. To fascynujące ślady przeszłości, które można odkrywać i zgłębiać podczas wizyty w tym regionie. Wszystkie te elementy sprawiają, że Charzykowy są doskonałym miejscem na spędzenie ciekawych i aktywnych wakacji. To idealne miejsce dla osób pragnących połączyć przyjemności związane z aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu, pięknem przyrody i fascynującą historią.Zdjęcia z drona i filmowanie z drona

Sprzedaż zdjęć

Zdjęcia do kalendarzy


Charzykowy i Bory Tucholskie

Charzykowy i Bory Tucholskie

Charzykowy są pięknie położone w samym sercu Borów Tucholskich nad Jeziorem Charzykowskim. Dzięki swojemu malowniczemu położeniu, Charzykowy zapewniają również łatwy dostęp do licznych szlaków turystycznych. Można tu odkrywać ukryte jeziora, podziwiać stuletnie drzewa i cieszyć się świeżym powietrzem podczas wędrówek po okolicy.


Numer zdjęcia: 2240   Mapa Google  

Atrakcje turystyczne w Charzykowach

Atrakcje turystyczne w Charzykowach

Jezioro Charzykowskie jest ogromną atrakcją Charzyków. Przy jeziorze jest plac zabaw, plaża i kąpielisko, wypożyczalnia sprzętu pływającego oraz rowerów. W Charzykowach jest również duża przystań jachtowa, a pobliskie lasy zachęcają do wycieczek pieszych i rowerowych. W trakcie takich spacerów po lesie można zobaczyć dobrze zachowane wały wczesnośredniowiecznego Grodziska Wolność.


Numer zdjęcia: 2241   Mapa Google  

Marina Charzykowy

Marina Charzykowy

Port jachtowy w Charzykowach to jedyna z największych i najnowocześniejszych marin na Kaszubach. W porcie jest ponad 100 miejsc dla jachtów i łodzi motorowych. Jego dogodne położenie oraz bogata infrastruktura sprawiają, że jest atrakcyjnym miejscem zarówno dla doświadczonych żeglarzy, jak i dla początkujących entuzjastów wodnych sportów.


Numer zdjęcia: 2236   Mapa Google  

Przystań żeglarska w Charzykowach

Przystań żeglarska w Charzykowach

Widok z góry na przystań żeglarską w Charzykowach. Swoje jachty cumuje tu między innymi najstarszy klub żeglarski w Polsce - Chojnicki Klub Żeglarski. Port jachtowy w Charzykowach to idealne miejsce dla żeglarzy i motorowodniaków, którzy szukają miejsca do cumowania, serwisowania swoich jachtów i spędzania czasu w pięknym otoczeniu.


Numer zdjęcia: 2231   Mapa Google  

Plaża i kąpielisko, Charzykowy

Plaża i kąpielisko, Charzykowy

Plaża w Charzykowach jest szeroka i piaszczysta, z łagodnym wejściem do wody. Przy plaży znajduje się duże strzeżone kąpielisko. To idealne miejsce dla wszystkich, którzy pragną spędzić relaksujący dzień na świeżym powietrzu i cieszyć się urokami jeziora.


Numer zdjęcia: 2233   Mapa Google  

Plaża w Charzykowach

Plaża w Charzykowach

Plaża w Charzykowach jest jedną z najpopularniejszych plaż w Borach Tucholskich. Plaża jest piaszczysta i szeroka, a woda w jeziorze jest czysta i przejrzysta. Na plaży znajduje się kąpielisko oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego. Na zdjęciu widok z góry na plażę i kąpielisko.


Numer zdjęcia: 2232   Mapa Google  

Chojnickie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe

Chojnickie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe

Budynek Chojnickiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego na brzegu Jeziora Charzykowskiego. Pełni on nie tylko funkcję siedziby ratowników, ale również stanowi ważny punkt pomocy i bezpieczeństwa dla osób korzystających z jeziora oraz okolicznych plaż i kąpielisk.


Numer zdjęcia: 2237   Mapa Google  

Panorama Charzyków

Panorama Charzyków

Charzykowy to wciąż rozwijająca się letniskowa miejscowość przyciągająca licznych turystów. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie, wciąż powstają nowe domy, pensjonaty i hotele, aby zapewnić komfortowy pobyt.


Numer zdjęcia: 2235   Mapa Google  

Charzykowy z lotu ptaka

Charzykowy z lotu ptaka

Charzykowy to świetne miejsce na letnie wakacje! Plaża, kąpielisko, zjeżdżalnie, pomosty, promenada, marina, WOPR, hotele, pensjonaty, restauracje, kawiarnie - jest tu wszystko co potrzebne do idealnego wypoczynku!


Numer zdjęcia: 2238   Mapa Google  

Zdjęcia z Charzyków

Zdjęcia z Charzyków

Charzykowy to urokliwa miejscowość otoczona lasami, położona nad jeziorem. Zdjęcie z widokiem na promenadę, pomosty i malowniczą miejscowość ukazują piękno tego miejsca. Promenada to popularne miejsce spacerowe, gdzie turyści mogą cieszyć się pięknymi widokami. Nasze fotografie z Charzyków mogą być użyte w: kalendarzach, wydrukach, gazetach, czasopismach, pocztówkach, reklamach lub na stronach internetowych. Wszystkich zainteresowanych zakupem licencji zapraszamy do kontaktu.


Numer zdjęcia: 2234   Mapa Google  

Charzykowy i Jezioro Charzykowskie

Charzykowy i Jezioro Charzykowskie

Jeżeli lubicie przyrodę, sporty wodne, rowerowe lub piesze wycieczki po niekończącym się lesie to Charzykowy są perfekcyjnym wyborem na wypoczynek! Więcej ciekawych miejsc w tych okolicach możesz zobaczyć w galeriach: Bory Tucholskie, Kamienne kręgi w Odrach oraz Pojezierze Kaszubskie.


Numer zdjęcia: 2239   Mapa Google  

Znajdź apartament na wakacje

Booking.com

Zobacz inne galerie: