Zdjęcia, foto galeria » Lubiatowo

Lubiatowo to jedno z piękniejszych i bardziej spokojnych miejsc na polskim wybrzeżu Bałtyku. Rozległe lasy sosnowe, turystyczne ścieżki spacerowe, trasy rowerowe, wydmy i plaże - idealne miejsce na aktywny wypoczynek i podziwianie natury.Zdjęcia z drona i filmowanie z drona

Sprzedaż zdjęć

Zdjęcia do kalendarzy


Wybrzeże w Lubiatowie

Wybrzeże w Lubiatowie

Niesamowite kolory wody w morzu, Wydmy Lubiatowskie i piaszczysta plaża... Lubiatowo to jedna z moich ulubionych miejscówek nad Bałtykiem.


Numer zdjęcia: 2218   Mapa Google  

Zorza Bałtycka

Zorza Bałtycka

Czy to nie kojarzy się Wam z zorzą polarną? A to tylko widok z lotu ptaka na wybrzeże Bałtyku i abstrakcyjne formy na dnie morza.


Numer zdjęcia: 2216   Mapa Google  

Plaża w Lubiatowie

Plaża w Lubiatowie

Z Lubiatowa na plażę jest około 2,5 kilometra. Można zrobić sobie spacer przez piękny sosnowy las albo można tu dojechać rowerem lub samochodem. W lesie blisko plaży jest duży płatny parking.


Numer zdjęcia: 2223   Mapa Google  

Widok z góry na plażę

Widok z góry na plażę

Widok z góry na plażę w Lubiatowie. Tego dnia było słonecznie ale niezbyt upalnie więc na plaży popołudniu było dość mało ludzi.


Numer zdjęcia: 2220   Mapa Google  

Mielizna w morzu

Mielizna w morzu

Przy bałtyckich plażach często tworzą się zdradliwe mielizny. Dobrze widać to na takich zdjęciach z góry. Na przemian są miejsca głębsze i płytsze. Bardzo ładnie to wygląda ale tak na prawdę dla kąpiących się jest to bardzo niebezpieczne.


Numer zdjęcia: 2224   Mapa Google  

Panorama Lubiatowa

Panorama Lubiatowa

Widok z lotu ptaka na Lubiatowo. Lubiatowo to niewielka turystyczna miejscowość oddalona o około 2 km od wybrzeża Bałtyku.


Numer zdjęcia: 2245   Mapa Google  

Wydmy Lubiatowskie

Wydmy Lubiatowskie

Wydmy Lubiatowskie to miejsce mniej znane, a przez to znacznie mniej uczęszczane, niż wydmy w okolicach Łeby. Tutejsze wydmy nie są tak okazałe jak te Słowińskim Parku Narodowym, ale mają swój naturalny urok i co ważne dla właścicieli psów - można tu zabrać swojego pupila :-)


Numer zdjęcia: 2217   Mapa Google  

Punkt widokowy na Wydmach Lubiatowskich

Punkt widokowy na Wydmach Lubiatowskich

Z Lubiatowa do punktu widokowego na Wydmach Lubiatowskich jest około 4 kilometrów. Spacerem przez las dojdziecie tam w niecałą godzinę. Można tam też dojechać rowerem.


Numer zdjęcia: 2222   Mapa Google  

Wybrzeże Bałtyku

Wybrzeże Bałtyku

Widok z lotu ptaka na wybrzeże Bałtyku. Na zdjęciu widać plaże: Słajszewo, Osetnik, Stilo, a w oddali jeziora Sarbsko i Łebsko.


Numer zdjęcia: 2219   Mapa Google  

Elektrownia atomowa Lubiatowo-Kopalino

Elektrownia atomowa Lubiatowo-Kopalino

W tej pięknej okolicy ma powstać elektrownia atomowa Lubiatowo-Kopalino.


Numer zdjęcia: 2410   Mapa Google  

Szmaragdowe morze

Szmaragdowe morze

Takie zdjęcia przeczą znanej tezie, że nie powinno się fotografować w południe. Akurat takie ujęcia pionowo z góry warto robić właśnie wtedy gdy słońce jest wysoko i promienie słoneczne wpadają pionowo do wody pięknie oświetlając dno morza. Dodatkowo warto użyć filtra polaryzacyjnego po to aby usunąć niepotrzebne odblaski z powierzchni wody i wydobyć te niesamowite kolory.
Więcej zdjęć wybrzeża Bałtyku można zobaczyć w galerii: Półwysep Helski.


Numer zdjęcia: 2221   Mapa Google  

Znajdź apartament na wakacje

Booking.com

Zobacz inne galerie: